11.06.2019 23:07

Jeden dzień z życia radnej - 11 czerwca Agnieszki Borowskiej


Co ma wspólnego nowy most nad rzeką Długą, tłok w autobusie i TVP 3, domki w parku na Magicznej i RDC, pizza zakupiona w pośpiechu dla dzieci, panel z przywództwa w samorządzie w Szkoła Liderów , spotkanie 5 dniowego człowieka, Pałac Kultury jak wisienka na torcie oraz kilkadziesiąt rozmów w samochodzie lub w biegu do niego ?

To tylko jeden dzień z mojego życia - 11 czerwca. W tym dniu zakończyła się moja walka o nowy most nad rzeką Długą i rozkręcają się nowe.

Wśród nowych moich inicjatyw jest powstanie budynku wielofunkcyjnego w parku przy ul. Magicznej. Będzie to miejsce spotkań użytkowników parku i pracy profilaktycznej z młodzieżą. Mówiłam o tym dziś w audycji w RDC - Jest sprawa: ul. Magiczna. Połamane ławki zamiast placu zabaw

Domki przy ulicy Magicznej w Warszawie służące do zajęć edukacyjnych, są wykorzystywane przez nastolatków jako punkty spotkań. Niepokoi to mieszkańców i władze dzielnicy. Straż miejska założyła tam kartę miejsca zagrożonego – prowadzi więcej kontroli. Jaka przyszłość czeka park? Czy więcej kontroli to dobre rozwiązanie?

https://www.rdc.pl/podcast/jest-sprawa-ul-magiczna-polamane-lawki-zamiast-placu-zabaw

Czasami warto nie myśleć, że coś jest niemożliwe. Po prostu trzeba to zrobić.