14.11.2014 18:50

Proszę o głos


Szanowni Państwo!
 
Cztery lata temu dzięki Państwa głosom zostałam radną. Był to dla mnie czas pracowity i pełen wyzwań. Wiele inicjatyw podejmowałam razem z Państwem, tworząc wspólne rozwiązania w atmosferze twórczego dialogu. Dziękując za wspólnie spędzony czas, proszę o poparcie w bieżących wyborach. Chcę zostać radną, aby kontynuować rozpoczęte prace, być z Państwem w kontakcie i poprawiać jakość życia na terenie Zielonej Białołęki.
 
Zapraszam Państwa do zapoznania się z moim programem wyborczym na lata 2014-2018 http://www.agnieszkaborowska.pl/samorzad.html
 
Jeśli chodzi o moje sukcesy, abyście Państwo mieli możliwość dokonania indywidualnej oceny, przygotowałam sprawozdanie z działalności radnej. Wersję drukowaną przekazywałam latem, była dostępna w wielu miejscach m.in. w Zielonej Bibliotece.
 
W chwili obecnej jest dostępne na mojej stronie internetowej http://www.agnieszkaborowska.pl/samorzad/sprawozdanie-2014.html
 
Proszę o Państwa głos - 2 pozycja na liście nr 4 (Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP). 16 listopada spotkajmy się.
 
 
Agnieszka Borowska
Kandydatka do Rady Dzielnicy Białołęka
 
lista nr 4, pozycja 2
KW Platforma Obywatelska RP