24.11.2010 12:55

Wybory samorządowe - jestem radną i dziękuję za Państwa głosy

21 listopada mieszkańcy Białołęki wybrali nowych Radnych Dzielnicy. Uzyskałam poparcie 599 mieszkańców i zostałam Państwa Radną.


Szanowni Państwo,

Bardzo serdecznie dziękuję za Państwa głosy. Dzięki dużemu wsparciu mieszkańców zostaję radną. Dziękuję osobom, które mnie polecały i pomagały w mojej kampanii. Dziękuję osobom, które poświęciły mi czas na rozmowę, jestem im wdzięczna, bo dzięki tym spotkaniom i rozmowom mogłam bliżej poznać Państwa potrzeby.

Chciałabym kontynuować dobrą współpracę i być Państwa przedstawicielem w Radzie Dzielnicy w sprawach dotyczących sąsiedztwa, okolicy, Białołęki. Jestem otwarta na nowe wyzwania.

Do Rady Dzielnicy wnoszę swoją energię, konsekwencję i doświadczenie jako społecznika działającego w obszarach zagospodarowania przestrzennego, komunikacji, historii, szkolnych rad rodziców, organizowania konkursów dla dzieci - mam nadzieję, będzie to procentować w dalszej współpracy.

Przekazuję Państwu dane kontaktowe, e-mail: kontakt(at)agnieszkaborowska.pl. Chętnie się z Państwem spotkam, aby poznać Państwa potrzeby i oczekiwania. Serdecznie zapraszam do kontaktu.

z poważaniem

Agnieszka Borowska

Poniżej link do informacji z Państwowej Komisji Wyborczej:
http://wybory2010.pkw.gov.pl/geo/pl/140000/146503-o-2c9682222ba62c39012baacff0b40044.html?wyniki=1